web counterتعداد بازدید از این مطلب
web counter
این مطلب وقت زیادی از شما نمی‌گیرد. اما ممكن است بتواند زندگی شما و یا کسی را كه دوستش دارید نجات دهد. پس قدری تامل كنید و این چند سطر را مطالعه كنید بعدا اگر در موقعیتی مشابه قرا گرفتید می‌تواتید آنها را به‌كار بندید یا ساده از كنارشان بگذرید. انتخاب با شماست.
1- قوی‌ترین قسمت بدن شما آرنجتان  می‌باشد. در صورتی‌که به اندازه‌ی کافی به شخصی نزدیک هستید که بتوانید از آرنجتان استفاده نمایید، حتما این کار را انجام دهید.
2- در صورتی‌که دزدی از شما کیف پولتان را خواست، آن را به او تحویل ندهید. کیف را به سمتی دور از خودتان پرتاب کنید. ممکن است این شانس وجود داشته باشد که دزد به کیف شما بیش از خود شما علاقه نشان دهد و به سمت کیف برود. در این لحظه شما مانند دیوانگان در جهت مخالف شروع به دویدن كنید.

3- در صورتی‌که شما را داخل صندوق ماشین انداخته‌اند چراغ‌های عقب را در آورید و دستتان را از سوراخ بیرون برده، دیوانه‌وار آن را تکان دهید. راننده شما را نمی‌بیند، اما سایرین می‌بینند. این کار جان تعدادی از افراد را نجات داده است.

4- خانم‌ها معمولا عادت دارند هنگامی که پس ار خرید یا کار وارد اتومبیل خود می‌شوند در آن بنشینند و کارهای دیگر انجام دهند. ممکن است کسی شما را زیر نظر داشته باشد و در یک فرصت مناسب از در سمت پیاده‌رو وارد اتومبیل شده اسلحه‌ای را بر پهلو یا سر شما گذاشته و به شما بگوید که به کجا بروید. بنابراین به محض اینکه وارد خودرو شدید، درها را قفل کرده و محل را ترک کنید. اگر هنگامی که سوار خودرو شدید، شخص دیگری نیز در اتومبیل بود و اسلحه‌ای را به سمت شما نشانه رفت متوقف نشوید. تکرار می‌کنم اتومبیل خود را متوقف نکنید. به جای ترمز کردن، پای خود را بر روی گاز فشار دهید و با سرعت به چیزی بکوبانید که ماشین خرد شود کیسه‌ی هوا جان شما را نجات خواهد داد  و اگر شخص دیگری در صندلی عقب نشسته باشد به محض متلاشی شدن ماشین به بدترین نحو خسارت می‌بیند. پس از آن فرار کنید، این كار بهتر از این است که جسد شما در جایی پیدا شود. (البته با اتومبیل‌های ایرانی به جایی نكوبانید چون ممكن است یا كیسه هوا نداشته باشد یا كیسه‌ی هوا باز نشود. خلاصه از ما گفتن بود)

5- چند نکته هنگام سوار شدن به ماشین در یک پارکینگ مسقف یا سرپوشیده: 

- حواس خود را جمع کنید. اطراف خود، درون ماشین و صندلی عقب را نگاه کنید زمین سمت پیاده رو را نگاه کنید

- اگر ماشین شما در کنار یک ون بزرگ پارک است از در سمت پیاده رو سوار اتومبیل شوید. بیشتر قاتل‌های زنجیره ای قربانیان خود را در حالی که می‌خواهند سوار ماشین شوند به داخل ون می‌کشند

- به ماشینی که در سمت خیابان و یا پیاده رو، نزدیک ماشین شما پارک است نگاه کنید. اگر مردی تنها در صندلیی که نزدیک ماشین شما است، نشسته است، به عقب برگردید و با یک نگهبان یا پلیس به ماشین خود نزدیک شده و سوار شوید.

6- همیشه از آسانسور به جای پله استفاده نمایید. راه پله‌ها مکان‌هایی ترسناک برای تنها بودن هستند و به‌خصوص در شب مکان‌های خوبی برای جنایت می‌باشند.

7- در صورتی‌که شخصی اسلحه دارد و شما تحت کنترل او نیستید، همیشه بدوید. شخص مهاجم تنها به شما شلیک می‌کند در حالی که شما یک هدف متحرک هستید. احتمال این که تیر به شما بخورد 4 به 100 است و هم چنین بیشتر اوقات مکانی که مورد اصابت قرار می‌گیرد یکی از ارگان‌های حیاتی شما نیست.ترجیحا به صورت زیگزاگ بدوید.

8- خانم‌ها معمولا تلاش می‌کنند که دلسوز و شفیق باشند. ادامه ندهید! دیگر بس است!! این رفتار ممکن است به شما صدمه زده و یا حتی به کشته شدنتان منجر شود. "تد باندی" که یک قاتل بود و قتل‌های زنجیره‌ای انجام می‌داد، مردی خوش تیب و با سواد بود که از حس شفقت زنان سوء استفاده می‌کرد. او با عصایی در دست لنگان لنگان راه می‌رفت و برای سوار شدن به اتومبیل خود درخواست کمک می‌کرد.

9- نکته‌ی امنیتی دیگر:

شخصی به من گفت: «دوستش صدای گریه‌ی یک بچه را شب هنگام در راهرو شنیده است. و به‌دلیل این که دیر وقت بوده به پلیس زنگ زده است. او فکر می‌کرد که این عجیب است.»

پلیس به او گفت: «هرکاری که می‌کنی، در را باز نکن.»

زن گفت: «این مانند صدای یک بچه است که انگار از پنجره به بیرون خزیده و ممکن است وارد خیابان شود. او نگران بچه است.»

پلیس گفت: «یکی از واحدهای اعزامی ما در راه است. هر کاری که می‌کنی، در را باز نکن!»

پلیس به او گفت: «آنها فکر می‌کنند یک قاتل قتل‌های زنجیره‌ای صدای یک بچه را ضبط کرده است و با استفاده از آن زنان را با فکر این که کسی یک بچه آنجا گذارده، به بیرون از خانه می‌کشاند.

او همچنین گفت: «آنها هنوز این موضوع را تایید نکرده‌اند. اما تعداد زیادی خانم تماس گرفته‌اند که می‌گویند شب هنگام كه در خانه تنها بوده‌اند، صدای گریه‌ی یک بچه را از بیرون در می‌شنوند.»

10- اگر صدای چکه‌ی آب از شیرهای بیرون خانه در نیمه شب شنیده شد، برای رد یابی مشکل از خانه خارج نشوید. بعضی از دزدان شیر آب شل می‌کنند تا شما برای پیدا کردن محل صدای چکه از خانه خارج شوید. در صورتی که صدای آب شنیدید، از همسایه‌های خود کمک بگیرید.منبع بدبینی مردم , در اثر تجربه تلخ گذشته
او دست انتقام خداست !
پرهیز از طلاق
بعضی از وقایع روزگار رهایی (4)
واجبات و مستحبّات
فقهاء و مجتهدین دشمن شناخته شده امام زمان (عج)
بعضی از وقایع روزگار رهایی (3)
سیــاسـتِ نیـکــــو
بحرالمعارف همدانی جلد دو ( 76 )
بعضی از وقایع روزگار رهایی (2)
درمانده‌ی کار خودم !
خدا آوازه مهدی (ع) را بلند گرداند !
حضرت ولی عصر (عج) و یهودیان
یک اقلیت چگونه پیروز می شود ؟!
یاران امام زمان علیه السلام (5)
بحرالمعارف همدانی جلد دو ( 75 )
یاران امام زمان علیه السلام(4)طالقان!
یاران امام زمان علیه السلام (3)
یاران امام زمان علیه السلام (2)
اندوه دائمی شیعیان تا زمان ظهور !
یاران امام زمان علیه السلام (1)
همه اولیاء هم از منتظران بودند !
کعبه را کردم بهانه تا بگردم دور تو ...
اختلاف بین شیعیان در عصر ظهور !
ظهور, بعد از غربال و امتحاناتی سخت
شیـــر مــادر
بحرالمعارف همدانی جلد دو ( 74 )
پل دادرسی را فراموش نکنیم !
انتظار؛ آزمونی سخت و عبادتی برتر
آزمون سخت آخرالزمان؛ خواری مومن
مومنین گمنام , رستگاران واقعی !
قــــــــــــــــــــم !
انتـــــظار ...
بحرالمعارف همدانی جلد دو ( 73 )
هنر عبودیت در عین احتیاج به خلق
دختـــــــــــــر ... !
دوران حیــــــــرت !!
دوران فترت مشخص است ... !
THE STORY OF THE NIGHT-JOURNEY
اعتقاد مردم بمکتب اهل بیت (ع) را مخدوش نکنیم !
شش نشانه قائم (ع) از پیامبران
بحرالمعارف همدانی جلد دو ( 72 )
پایان سفارت و آغاز اجتهاد !
حضرت امام عصر (ع) و توضیح امر الهی
نامه ای از حضرت ولی عصر (ع)
بحرالمعارف همدانی جلد دو ( 71 )
معنی تسلیم و رضا !
سخنانی از امام باقر علیه السلام
رواج دزدی دلیل زوال پاکدامنی
خدای بخشنده حضرت فاطمه سلام الله
توجه: استفاده از تصویر برای سایتها و وبلاگها بدون انجام تغییر آزاد است؛ کپی برداری از متن با ذکر نام و درج لینک بلامانع میباشد. برای تبادل لینک بعد از برقرای لینک تارنمای ما؛اطلاع دهند تا بررسی شود.