تعداد بازدید تاکنون:

عقوبت قضاوت : در ساری,گاهنوشتهای محمود زارع: آمده است که قطب راوندی از مرحوم صدوق علیه الرحمه و او از ابوحمزه ثمالی و او هم از حضرت امام صادق علیه السلام نقل کرده که یکی از حکام شرع بنی اسرائیل که بحق قضاوت میکرد , چون وقت مردنش شد بزوجه اش فرمود که چون من رحلت کردم مرا غسل بده و کفن نما و بپوشان صورت مرا , و بگذار مرا بر روی سریر من , که نخواهی دید از من چیزی که تو را بد آید انشاء الله , یعنی مرده من فاسد نخواهد شد و جانوری تولید نخواهد نمود . پس چون وفات کرد زنش گفته های او را بجای آورد , وقتی کفن از صورتش برطرف نمود کرمی را دید که متعرض سوراخ دماغ او شده , آن زن ترسید . چون در شب خوابید شوهر خویش را در خواب دید که باو گفت آیا ترسیدی از آنچه دیدی ؟ گفت بلی , گفت بخدا قسم آن جانور بر من مسلط نشد مگر بجهت برادر تو و حکایتش اینست که ؛ وقتی برادر تو با یکی دعوا داشت و بجهت مرافعه نزد من آمدند . من گفتم خدایا چنان کن که حق با برادر زن من باشد. چون دعاوی خود را ذکر کردند اتفاقا چنین شد که من دوست میداشتم , حق با برادر تو بود و من باین جهت خوشحال شدم و چون میل من بیک طرف بود این عقوبت آن بود که مشاهده کردی !!!!

حال با این وضعیت واقعا جای بسی تعجب دارد که آنهائیکه بنوعی کار مردم در دستشان هست چه در مقام قضاء چه در مقام داوری سیاسی و اداری و دولتی , اگر اینقدر ( مثقال دره ای ) محاسبه و چنین عقوبتی دارد , چقدر باید شجاعت و تهور و بیباکی داشته باشند که برای کسب مصادر و پست های دولتی نه تنها تلاش میکنند بلکه دعوا میکنند و بدتر آنکه بهمدیگر انواع و اقسام تهمتها و غیبتها را روا میدارند که خدا میداند بسیاری از مسئولین از کبار مرتکبین به کبیره اند . تازه فهمیدم که سه بار ملعون خواندن فردی که بدنبال ریاست میرود از سوی معصوم چه فلسفه ای دارد ؟! من نمیدانم عاقبت و عقوبت کار بزرگان و مدیران کشورمان چه میشود ؟ بار خدایا ترا بیشتر بخاطر همه چیزهایی که بما نداده ای - بقدر بزرگی خودت - شاکر  و سپاسگذاریم!

من نمیدانم عاقبت و عقوبت کار بزرگان و مدیران کشورمان چه میشود ؟ گردآوری آبگینه ساری [ نوشته ای از محمود زارع ]توجه: استفاده از تصویر برای سایتها و وبلاگها بدون انجام تغییر آزاد است؛ کپی برداری از متن با ذکر نام و درج لینک بلامانع میباشد. برای تبادل لینک بعد از برقرای لینک تارنمای ما؛اطلاع دهند تا بررسی شود.