web counter تعداد بازدید تاکنون
web counter
ساری,گاهنوشتهای محمود زارع:اولین کلام : فلسفه و هدف تاسیس این بخش  گاهنوشتهای محمود زارع
" بز مرگ که برسیه ؛ چوپان چاشت ره خوانه " ترجمه فارسی " بزی که مرگش رسیده , چاشت چوپان را میخورد " ا
این ضرب المثل را بزرگان ما برای آندسته از افرادی می زدند که دست به کارهای خطرناکی میزنند و مراعات خط قرمزها را نمیکنند. روابط بین چوپان و گوسفند و بزهایشان دستمایه بسیاری از مثالها شده است که مهمترینش همین مثل میباشد . بزها معمولا فضول و پردردسر هستند و همه جا سرک میکشند حالا بگذریم که جلوتر از بقیه هم حرکت میکنند! در پس همین خصوصیت بز گاهی بسروقت بقچه چاشت چوپان هم میرود و پوزه اش را داخل آن کرده و گاهی هم آنرا میخورد و چوپان هم که عصبانی میشود گاهی از روی تنبیه بزه را ذبح میکند . همین موضوع مثال شده که آری ( وقتی که بناست بزی بمیرد , میرود چاشت چوپانش را میخورد ) ! ما بهمین دلیل این بخش را " چاشت چوپان گاهنوشت "  گذاشتیم که کمی کار این بخش به کار همین بز نزدیک است . گاهنوشتهای محمود زارع  

ما اصلا در این بخش دروغ نمیگوییم . راستش بد یا خوب وضع من در اینترنت طوری است که میتوانم براحتی به گاهنوشتهای محمود زارعسایتها و منابع فیلتر شده دسترسی پیدا کنم و برای بسیاری این کار مشکل نیست . اما چون سنم بالا رفته ( نزدیک به 50 سال ) و همین روزها دیگه بازنشسته میشوم و بچه هام مترصد تشکیل زندگی اند و ... خلاصه بسیار محافظه کار شدم و اصلا کارهای خطری نمیکنم و لذا تحت تاثیر این رسانه ها قرار نمیگیرم. برعکس خیلی هم چیز می فهمم. پس مخابراتی ها و یا اوناییکه براحتی آب خوردن فیلتر میکنند نترسند و ما را بحضرتعباس (ع) فیلتر نکنید که ما اصلا مشکلی درست نمیکنیم و حساب کار دستمان هست .
از قدیم گفتند که ( الانسان حریص علی ما منع ) انسان نسبت به چیزی که از آن منع میشود حرص دارد و واقعا هم همین حرف خیلی راسته . من بشما بگم که واقعا این چیزهایی که مخابرات یا هر جای دیگری که فیلتر میکنند را اینقدر حرص نزنید که بدانید من بشما میگویم که اصلا 99 درصد آنها ارزش خواندن و دیدن ندارند. خدایی توشان اصلا مطلب دندانگیری نیست ! مثلا ما از خبرنامه همین شیطان بزرگ که برای ایرانی ها از راه ایمیل ارسال میکنند شروع میکنیم و برایتان نشان میدهیم که اینقدر کن نزنید که بدانید توش چیه ؟ بقیه رسانه ها را هم براتون نقل میکنم.
حالا از شیطان بزرگ شروع میکنیم تا برسیم به ابلیسهای کوچک !
============================
مهم ترین خبرهای این رسانه شیطان بزرگ در شیطان نامه اخیر ش :
هدفمندی یارانه ها و ادامه جدال دو قوا در ایران
اینا فکر میکنند که اینجاها خبری است . برادران جنگ کنند و ابلهان باور !

سه کودک در شمال غربی افغانستان کشته شدند
شما را بخدا چه کسی باعث اینهمه کشت و کشتار در افغانستان و عراق و ... شده است ؟! بیشرف ها آخر خود شما باعث همه نوع جنایت در همه جای دنیا هستید آنوقت دم از حقوق بشر و حقوق حیوان و ... می زنید ؟! طالبان را هم خودتان با همکاری عربستان ایجاد کرده و اگر جنایات آنها را منتقدید باید بریش خود بخندید چون اینجا هم باز خود شما باعث و بانی اش بودید !

حسنی مبارک در بیمارستان بستری شد
شک نکن که آخرش مرگ بدنامی در انتظارش خواهد بود این مردک با عمری نوکری برای شما و اسراییل باعث مستقیم و غیر مستقیم بسیاری از اطفال - حتی - در منطقه غزه شده است ! عاقبت تمام دیکتاتورهایی که دستشان در خون مردم شراکتی داشته باشد همین است !

بغداد: مجاهدین تا پایان سال از عراق بروند
مقامات دولت عراق اعلام کردند که  تاپایان سال جاری میلادی، قرارگاه اشرف را تعطیل و  اعضای سازمان مجاهدین خلق را از این کشور اخراج خواهند کرد.
این گروه که مردم ایران سالهاست به آنها بحق لقب منافقین داده اند آنقدر منفور هستند که میتوان گفت حتی تمام آنهاییکه با دولت ایران مشکل دارند بلااستثناء با این سازمان کثیف و خائن و دشمن در روزهای سرنوشت جنگ و ... مشکل داشته و در واقع نفرت دارند. مردم عراق حق دارند از این جانیان بخواهند که گندشان را در ببرند!

فرانسه و لیبی از ناتو می خواهند حفاظت از غیر نظامیان لیبی را افزایش دهد
اگر سارگوزی و ... بجای لشکرکشی و ریختن بمبهای بقول خودشان هوشمند و در واقع کور اقدامات حمایتی سیاسی از مردم را انجام میدادند و اصلا بهتر بود که کار را بخود مردم لیبی وا میگذاشتند بهتر بود و اینهمه جنایت علاوه بر قذافی از سوی انگل یسها و آمریکاییها و فرانسویها و ... اتفاق نمی افتاد بابا مشکل خود شمایید !


نگرانی جدی شیرین عبادی و سازمان های بین المللی از احتمال تصویب قانون محدودیت نهادهای جامعه مدنی ایران
این خانم که اصلا اسم با مسمایی ندارد ( شیرین !) بهتره که بجای عبادت آمریکاییها و غربیان تجدید نظری در خو بکنند و دیگر خیلی ترش شده اند ! ما بدولت ایران و مواضعش کاری نداریم ما بکسی که همدست و هم صدا با غربیان باشه هیچ اعتمادی نداریم ! حالا چه شیرین باشه چه ترش !

ایران از اتحادیه اروپا می خواهد در موضع خود نسبت به سازمان مجاهدین خلق تجدید نظر کند
سیاستمداران بیخود به این اتحادیه اعتماد نکنند ! تا سارگوزی و کجستکهایی مانند وی در اتحادیه اروپا باشند هیچ امیدی به اروپا نیست !

پاکستان خواستار توقف حملات هواپیماهای بی سرنشین آمریکا شد
بنظر من بی خاصیت ترین مقامات دنیا همین مقامات پاکستانی اند . پاکستان الآن مانند لقطه بی صاحبی شده است که هر کس و ناکسی هر کاری و هر جنایتی که بخواهد میتواند در آن و یا از طریق آن بکند !

در واشنگتن چه می گذرد؟ ( دوازدهم آوریل)
پرزیدنت اوباما روز ۲۳ فروردین در اعلامیه ای گفت زنان ما طی نسل های متعدد با شهامت فراوان برای خواهران، مادران و دختران خویش مبارزه کرده و با استعدادها و توانائی هایشان به پیشرفت ها و حقوق بسیاری از جمله حق راًی، شکست سدهای ورود به دانشگاه های آمریکا و همچنین ورود به بازار کار مدرن دست یافته اند. و اضافه کنم که حق همجنس گرایی و همجنس بازی , ملعبه دست سرمایه داران شدن , کالاهای تجاری برای بنیادهای بزرگ شدن , و بسیاری از چیزهای دیگر هم از جمله چیزهای است که بر فهرست اوباما باید اضافه کرد !

اعتصاب غذای دختر یک فعال زندانی حقوق بشر در بحرین
دختر یک فعال برجسته حقوق بشر در بحرین می گوید او در اعتراض به دستگیری پدر، شوهر و دو عضو دیگر خانواده، در سرکوب جاری متعرضان ضد دولتی، دست به اعتصاب غذا زده است.
شما بیشرفها که دست عربستان و امارات و این دولتهای خبیث عربی در منطقه را برای هر نوع جنایت بازگذاشته اید !!
....
ملاحظه کردید که این تمام مطالبی بود که در این هرزنامه وجود داشته است !ما در ادامه به بقیه رسانه ها هم تا فیلتر نشده ایم خواهیم پرداخت ! منتظر باشید گاهنوشتهای محمود زارع


توجه: استفاده از تصویر برای سایتها و وبلاگها بدون انجام تغییر آزاد است؛ کپی برداری از متن با ذکر نام و درج لینک بلامانع میباشد. برای تبادل لینک بعد از برقرای لینک تارنمای ما؛اطلاع دهند تا بررسی شود.