ساری,گاهنوشتهای محمود زارع:حجت الاسلام والمسلمین عبد الرحمن باقر زاده امام جمعه رامسر گفت:شورای نگهبان تنها مرجع تایید نامزدهای انتخاباتی و تایید روند صحت یا ابطال انتخابات بوده و همه ما باید به تصمیم شورای نگهبان احترام بگذاریم.

به گزارش خبـرنگار مجـله خبـری دریادیـم: حجت الاسلام عبد الرحمن باقر زاده  با اعلام این مطلب امروز در جمع نمازگزاران جمعه رامسر،ضمن اشاره به اعلام ابطال انتخابات نهمین دوره مجلس شورای اسلامی در حوزه انتخابیه تنکابن،رامسر و عباس آباد افزود:شاید نقدهای هم در طول چندماه گذشته به عملکرد شورای نگهبان دراین حوزه انتخابیه وارد بود و یکی دوباری هم از این تریبون به برخی تصمیمات نقد وارد شداما تضعیف و هرگونه مقابله کردن و مبارزه کردن به تصمیم گیرندگان در شورای نگهبان مخالف شرع و مشی نظام اسلامی است.


وی تاکید نمود:تصمیمات شورای نگهبان برای همه مردم قابل احترام است و شورای نگهبان به عنوان تنها نهاد رسمی و مورد تایید مقام معظم رهبری است.

وی بیان داشت:البته در مدتی که مجلس نهم تشکیل می شود تا زمان انتخابات میان دوره ایی این حوزه انتخابیه فاقد نماینده قانونی است و این خسارت کمی نیست ،قطعا شورای نگهبان بدون دلیل اقدام به ابطال ننموده ،تخلفات و احیانا تقلب اثبات شده است و انتظار جدی مردم آن است که با مسببین این مشکل با قاطعیت برخورد و آنها رابه مجازات برسانند.

وی گفت:اخبارزیادی از خرید آراو تخلفات گوناگون می رسید که خوشبختانه  از چشم ناظران پنهان نماندو انتظار آن است متخلفین که شناخته شده نیز هستند به مجازات قانونی برسندتا درس عبرتی برای آنها باشدو شورای نگهبان و دستگاه قضایی باید بخوبی پیگیر باشند و اجازه ندهندمسبین در حاشیه امن قرار بگیرندو خدای ناکرده در آینده نه چندان دور به شیوه های دیگری دست به خلاف بزنندو قطعا در نظام اسلامی برای متخلفین حاشیه امنی وجود نخواهد داشت.

وی در بخش پایانی گفت:باید از زحمات همه عزیزانی که در عرصه انتخابات تلاش نمودند تقدیر نمود و از مردم عزیز که به پای صندودق آمدند نیز تشکر نمود ،قطعا مردم ادای تکلیف نموده و عظمت و اقتدار ایران اسلامی را با حضور خود تضمین نمودندپس  مردم و دستگاههای ذیربط ضرر نکردند و به تعبیر حضرت امام (ره)ما مامور به وظیفه ایم.
عباس احمدی ماچیانی/رامسر
http://www.mazandnume.com/cms/links_redirect.asp?ID=11010


توجه: استفاده از تصویر برای سایتها و وبلاگها بدون انجام تغییر آزاد است؛ کپی برداری از متن با ذکر نام و درج لینک بلامانع میباشد. برای تبادل لینک بعد از برقرای لینک تارنمای ما؛اطلاع دهند تا بررسی شود.