ساری,گاهنوشته های محمود زارع: بعضیها یك اشتباه را همواره اصلاح نمیكنند و آن اینكه . یك سال تنها ۳۶۵ روز نیست بلكه مساوی است با ۳۶۵ روز و ۶ ساعت
سه نوع سال داریم:
۱- سال رسمی - ۳۶۵ روز
۲- سال عادی - ۳۶۰ روز و ۶ ساعت
۳- سال كبیسه - هر ۴ سال یك بار اتفاق می افتد - ۳۶۶ روز تمام.
چون ۶ ساعت اضافه تر از ۳۶۵ روز داریم . طی ۴ سال - ۴ تا ۶ ساعت میشود ۲۴ ساعت - كه برابر است با یك شبانه روز و لذا میشود ۳۶۶ روز. این یك روز را در سال چهارم در پایان اسفند اضافه میكنند و به آن سال كبیسه میگویند . در واقع اسفند سال كبیسه ۳۰ روزه میشود!
فیش حقوقی مدیران

حالا هدفم این بود كه حقوق ما كارمندها را دولت بد جوری حساب میكند . درواقع سالی ۶ روز سر ما را كلاه میگذارد.- بگذریم كه در كل در تمامی اوقات سال برسر ما كلاهی گذاشته اند كه تا بناگوش ما هم رسیده است - و در طی ۳۰ سال خدمت كه باید انجام داد بعنوان كارمند . مجموعا ۱۸۰ روز وبعبارتی معادل ۶ ماه و یك نصفه سال كامل حقوق را قانونا بدهكار است و نمیدهد! چطور مرخصی را یك روز حساب میكنند . یعنی اگر شما در سال ۳۶۶ روز هم باشید و مرخصی بگیرید همان ۳۶۶ روز از حقوق شما حساب میشود ولی حقوق را ۳۶۰ روزه میدهند. شنیده ام كه مدتی قبل یك كارمند مازندرانی از دولت شكایت كرده كه اتفاقا دولت محكوم هم شده است در دیوان عدالت اداری ولی گویا دیگر كارمندان هنوز خوب توجیه نشده اند و همدلی نشان نداده اند تا دولت مجبور شود اینها را لحاظ نماید. شما را خدا اگر مثل من كارمند هستید از فردا شكایت كنید تا با عمومی شدن موضوع بلكه فكر نكنند كه ما كارمندان هنوز هم كبریت بی خطریم... ( محمود زارع - ساری 91/1/8)

عکس ها در تیر 95 اضافه شد

فیش حقوقی مدیران
.

فیش حقوقی مدیران
.
خدایا شرّ بانکهای ایران را از سر مردم مظلوم ایران بردار
خدایا ناموس پیروان مولا علی (ع) از طریق دیرکرد و بهرع و ربای همین بانکها در خطر افتاد و هیچ گوشی توی این مملکت هم بدهکار نیست. خدایا خانواده های اکثر مردم مظلوم ایران در حال از هم پاشیدگی است فقط بخاطر آنکه بانکها بهزار لطایف الحیل و با سندسازی یکطرفه مردم را بدبخت کرده اند.
خدایا بخودت قسم از این یک مورد نخواهیم گذشت .
خدایا تو را بعزت و جلالت سوگند که شرّ بانکها و کسانیکه دست اندکارند و مسئولند و کارمندند اما راضی به تاراج بانکها و عامل و کسانی که میتوانند ممانعت کنند اما نمیکنند , خدایا شرّ همه شان را برکن تا بتوانیم با خیال راحت بندگی کنیم .
خدایا این خلاصه ادعیه و دعاهای قاطبه مردم این کشور مظلومه . اینجا گوش کسی بدهکار نیست . همه میخواهند جاهای دیگه رو اصلاح کنند نه اینجا را ... ( این دیگه خدایای عزیز درد دل اکثریت مرم است ) ... خدایا ... خدایا ... یه کاری بکن خداجان ...
( متن دعای یک کسی که خونه اش را یکی از بانکها در ساری مصادره کرده بود و 4 تا دختر داشت و رفت مستاجری و پسر صاحب خونه هم تعرض کرد بدو دخترش و پدر داشت دق میکرد و یکسره زبان تمنا و خواهش از خدا شده بود ) از بس جریمه دیرکرد بیش از چندین برابر اصل و بهره وام شده بود !
میگفت خدایا کاش امام خمینی (ره) رو نمی آوردی و حالا که آوردی نمی بایست اونو از ما میگرفتی !!!! چون اون تعارف نداشت و خلاف نص صریح مذهب و دین را تحمل نمیکرد. توی نصوص دینی سیاسی کاری نمیکرد !بعضی مطالب دیگر:
... کشکول تامّل! (13) هدایت انبیاء
... کشکول تامّل! (12) گذشت رند
... کشکول تامّل! (11) تجلّی برهان راز
... کشکول تامّل! (10) میزبان راه دستگاه فکری
... کشکول تامّل! (09) اگر بدانیم ... !
... کشکول تامّل! (08) زیبایی
... کشکول تامّل! (07) راز
... کشکول تامّل! (06) سرّ لا
... کشکول تامّل! (05) « تر » و « ترین »
... کشکول تامّل! (04) حادث و قدیم
...
کشکول تامّل! (03) روح و نفس
...
کشکول تامّل! (02) می آید کسی !
... 
کشکول تامّل! (01) صدای وحدت
... شرح اصطلاحات عرفانی
... بحرالمعارف همدانی جلد دو ( 80 )

... انسان کامل ( 35) آخرین قسمت
...  درون پیمایی (01)
...  انسان کم نیست ... !
... اوصاف الاشراف خواجه نصیر (06 )
... شب و راز شب و شب پیمایی ( و خاطراتی از دوران نوجوانی )- محمد (ص) موعود همه انبیاء پیشین
- قیامت , همانندی روی ها و دلها
- دوستان خدا محزون نباشند
- حکایت درویشان خدا
- هدایت فقط کار خداست و در این امر شریک نمیخواهد
- حکمت , حقیقت و ثمره آن
- ترفندهای مشتاقان گفتگو با محبوب
- الله و اولیاء الله
- خدای غفار در خور خویش با بندگان معاملت کند نه در خور بندگان!
- مقر به لا اله الا الله نمی سوزد
دیده برای دیدن دوست است
موسی و لذت و بهجت کلام الهی
ذکر و اقسام آن
حرم ظاهر و حرم باطن !
بنده و ارباب !
حج عوام و حج خواص
دری بگشا تا دری بگشاید
مسلمانی ز سلمان جوی و ...
آزمون سخت دوستی خلیل الله
التحصین‏ ابن فهد حلی (1)


https://telegram.me/zaresari

توجه: استفاده از تصویر برای سایتها و وبلاگها بدون انجام تغییر آزاد است؛ کپی برداری از متن با ذکر نام و درج لینک بلامانع میباشد. برای تبادل لینک بعد از برقرای لینک تارنمای ما؛اطلاع دهند تا بررسی شود.