۴۴۰ حادثه جاده‌ای در پنج روز
(پایگاه الف): رئیس سازمان امداد و نجات هلال احمر اعلام کرد ۶۰ درصد حوادث رخ داده در پنج روز گذشته جاده ای بوده است که تاکنون امدادگران توانستند بیش از ۶۰ هزار شهروند را نجات دهند.محمود مظفر در گفتگو با مهر اعلام کرد در پنج روز گذشته (از آغاز طرح امداد نوروزی) ۷۴۷ عملیات امداد و نجات در سطح کشور انجام شده که در طی این عملیاتها ۶۰ هزار و ۱۵۷ شهروند از حوادث نجات یافتند.وی افزود: در حوادث رخ داده ۴۴۲ حادثه جاده ای و ۹۸ حادثه برف و کولاک گزارش شده است که در این حوادث ۶۰ هزار و ۲۱۹ نفر حادثه دیده و سه هزار و ۲۳۸ نفر مجروح شدند.از این تعداد ۴۸۱ شهروند حادثه دیده به بیمارستان منتقل شده و امدادگران ۴۵ هزار شهروند را اسکان اضطراری دادند.
ساری,گاهنوشتهای محمود زارع:یا ماشین ها استاندارد نیستند علیرغم اینهمه گران بودن قیمت شان , یا جاده ها بنوعی است که مهندسان بقصد کشتن ایرانیان آنرا عمدا اینگونه بد طراحی کرده اند , یا مردم ایران دیوانه اند و غیر مقرراتی و یا هم در رانندگی ندید بدید هستند . تجربه نشان داده است که جریمه های سنکین خیلی موثر نبوده است و آن بخش از پلیس که گواهینامه صادر میکند را در نوک پیکان مقصرین باید دانست چرا که بسیاری از رانندگان گواهینامه دارند اما حتی پارک کردن درست ماشین را بلد نیستند ! بابا یک فکری بحال این موضوع بکنید آنهم فکر اساسی !

مهر، فرزاد بزرگی عصر سه شنبه در جمع خبرنگاران در محل ستاد دائمی سفر استان مازندران درباره تعداد بیماران پذیرش شده طی روزهای اخیر در سطح بیمارستانهای مازندران اظهار داشت: تعدادی از بیماران به صورت سرپایی در اورژانس مازندران تحت مداوا قرار گرفته و ترخیص شدند.
دبیر کمیته بهداشت و درمان ستاد تسهیلات نورزوی مازندران گفت: 16 نفر از مسافران نوروزی که بر اثر نشت گاز CO دچار مسمومیت شده بودند توسط اورژانس نجات یافته و از بیمارستان مرخص شدند.
وی تصریح کرد: کل بیماران ویزیت شده در اورژانس مازندران در روز سوم سفرهای نوروزی 9 هزار و 655 نفر بود که از این تعداد 794 نفر در سطح بیمارستانهای استان مازندران بستری شدند.
دبیر کمیته بهداشت و درمان ستاد تسهیلات نورزوی با اعلام تعداد بیماران پذیرش شده تصادفی که تعداد آنها به 133 نفر می رسد، گفت: در فروردین ماه 91 حدود 184 جراحی در سطح بیمارستانها استان مازندران انجام شد.
وی درباره تعداد فوتی های ناشی از تصادف، بیان کرد: 3 نفر از بیماران تصادفی که به بیمارستانها منتقل شدند در اثر شدت جراحت فوت کردند.
وی دیگر اقدامات دانشگاه علوم پزشکی مازندران را بازدید از مراکز تولید و توزیع مواد غذایی عنوان و یادآور شد: از بین بازدیدهای انجام شده 17  پرونده متخلفین بهداشتی به مراجع قضایی ارسال شد.
دبیر کمیته بهداشت و درمان ستاد تسهیلات نورزی مازندران در پایان گفت: هیچ یک از اماکن بهداشتی مازندران تاکنون تعطیل نشده است.


توجه: استفاده از تصویر برای سایتها و وبلاگها بدون انجام تغییر آزاد است؛ کپی برداری از متن با ذکر نام و درج لینک بلامانع میباشد. برای تبادل لینک بعد از برقرای لینک تارنمای ما؛اطلاع دهند تا بررسی شود.