ساری,گاهنوشتهای محمود زارع:شبکه های کلمه , نور و وصال فارسی که بنام اهل تسنن اخیرا راه اندازی شده اند و بوسیله افراد معلوم الحالی اداره میشوند دقیقا در راستای برنامه ریزی ایجاد اختلافات قومی و مذهبی در مناطق مختلف ایران و بخصوص نواحی مرزی ایران , از سوی دولت عربستان و سرویسهای جاسوسی شیوخ عرب هدایت میشوند.
ساری,گاهنوشته های محمود زارع
علماء و مردم و جوانان تحصیلکرده ایرانی بخصوص اهل تسنن بایستی متفطن به این موضوع باشند و هشیاری لازم را در این خصوص داشته باشند که دشمن هیچوقت در هیچ دوره ای نیامده بگوید من دشمن شما هستم و میخواهم کشورتان را تجزیه کنم ؛ برعکس همیشه بنام دلسوزی و با استخدام مزدوران جدید با چهره هایی که مردم عادی تصور کنند اینها از خود آنها هستند و بویژه از طریق برانگیختن احساسات مذهبی وارد دشمنی زیرکانه میشوند. مقامات کثیف سعودی حتی نتوانستند این موضوع را انکار کنند .
اخیرا یک روزنامه رسمی سعودی با اشاره به وجود توطئه‌ای برای ضربه زدن به ایران از طریق ایجاد اختلاف بین قومیت‌ها و اقلیتهای ایرانی، اذعان کرد که اقلیت‌های مخالف در سوریه با طرفهای خارجی در ارتباطند. 
ساری,گاهنوشته های محمود زارع
روزنامه الریاض در مطلبی در نسخه امروز خود، نوشت: "در سوریه طایفه علوی حکومت می کند و همه نیروهای بزرگ ملی به حاشیه رانده شدند .. انقلاب در این کشور اجتناب ناپذیر است زیرا اقلیت ها غالبا منافع خود را با ایجاد ائتلافهایی با خارج از کشور گره می زنند".

این روزنامه رسمی سعودی با اشاره به حوادث و رویدادهای سوریه، این سئوال را مطرح کرد: " آیا آنچه که در سوریه روی می دهد، تمرینی برای رویدادهای آینده در ایران خواهد بود؟! ".الریاض با اشاره به وجود قومیت‌های آذری، عرب، کرد، و بلوچ در ایران، مدعی شد همه این قومیت ها زیر سلطه "حکومت فارس" هستند و مدعی شد " باوجود آنکه قانون اساسی بر حقوق این قومیتها تأکید کرده، واقعیت برخلاف این موضوع است و آنها حق سخن گفتن و آموزش با گویش خودشان را ندارند".
ساری,گاهنوشته های محمود زارع
لذا هشیاری جوانان اهل تسنن در آشکار شدن خیانت این عوامل که فعلا همگی در شبکه های سه گانه ( کلمه ) و ( وصال فارسی ) و نور که بعضی ها هم بخودی خود مشکلاتی را با دولت ایران داشتند دانسته و نادانسته جمع شده و با استخدام چند چهره نه چندان مطلع حتی در علوم مذهبی مشغول تفرقه افکنی شده اند .

مطلب مرتبط:
شبکه های کلمه,نور و وصال,نماد کامل خوارج جدید اما متفاوت(01)مطالبی دیگر :

................


توجه: استفاده از تصویر برای سایتها و وبلاگها بدون انجام تغییر آزاد است؛ کپی برداری از متن با ذکر نام و درج لینک بلامانع میباشد. برای تبادل لینک بعد از برقرای لینک تارنمای ما؛اطلاع دهند تا بررسی شود.