بنام خدای محمد ( ص ) و بنام خداوند عیسی مسیح (ع)

ساری,گاهنوشتهای محمود زارع:... ما انکار نمیکنیم که ایالات متحده آمریکا امروزه جزء بزرگترین کشورها با قدرت عظیم نظامی و اقتصادی است ...

و میدانیم که اغلب روسای کشورها بخصوص شیوخ عربی جز بتمنای کارگشایی و ایضا اعلام و تجدید چاکری بحضور نمیرسند ....

اما عجیب است که در نگاهی بتاریخ و سرنوشت ابرقدرت گذشته ایران – مثلا دولت ساسانی – چه وجه تشابهی وجود دارد بدانگونه همین عربان به درگاه امپراطوری ایران جز برای اظهار اخلاصمندی و اعلام نوکری و تجدید اطاعت نمی آمدن و بقول بزرگان مورخ ما می آمدند تا تنها گشادکار خویش را طلب کنند. ....

و این را بدان که ابرقدرتها را نیز پایانی است و در تسریع این پایان تنها ظلم و نفاق است که عامل اصلی است.همان کاری که دولت و دولتمردان شما در پیش گرفته اند.... (1)

آقای اوبا ما ! لطفا دروغ و ریاکاری را بس کن .

خانم کلینتون ! اینقدر زیاد ریاکار نباشید , زیرا دروغگویی شما بر همه مردم , حتی مردم عادی و بیسواد , هم آشکار شده است.

شما آمریکایی ها , دیدید که رژیم تروریست پرور و جنایتکار و ضد دمکراتیک عربستان , با لشگرکشی به بحرین , مردم آن کشور را , از زن و مرد , از کوچک و بزرگ , بخاک و خون کشید و کشت , ولی شما به آنها حق می دهید , ولی ما مردم ایران که آنرا محکوم میکنیم , متهم به دخالت در بحرین میکنید!...

مردم بحرین دمکراسی میخواهند و شما میدانید که ضد دمکراتیک ترین دولتها , همین دولتهای عربی مانند عربستان و بحرین و امارات متحده عربی هستند , اما شما از آنها بی دریغ و بطور همیشگی دارید حمایت میکنید. شما ریاکارید و ما از ریاکار نفرت داریم . چقدر بی آبرو هستید که علیرغم اینهمه تضاد در رفتار و گفتار باز خود را حامی و پشتیبان ما مردم ایران می دانید !

آقای اوبا حتی بچه های کوچک ما , شما را به تمسخر نگاه میکنند . و خنده آور است که شما از جنایتکارترین دولتها حمایت می کنید و بخصوص از دولت بحرین و عربستان , که دارند مردم و بچه ها را قتل و عام میکنند , آنوقت شما خود را حامی مردم میدانید . ما مردم ایران شاید با بسیاری از اعمال دولت احمدی نژاد مشکلاتی را داشته باشیم ؛ ولی شما را نباید این مسائل باشتباه بیاندازد که نتیجه بگیرید که ؛ پس مردم ایران به آمریکا و آمریکاییان اعتماد دارند !

آقای اوبا ما از شما و دولت شما و بخصوص از وزیر خارجه شما , نفرت داریم و اصلا باور نمی کنیم که شما راستگو هستید . اگر راستگو هستید دولت عربستان را دولت بحرین را دولت امارات را محکوم کنید و جلوی آنها را بگیرید . و شما می دانید که این دولتها نوکر شما هستند و حرف شما را می پذیرند , اگر میخواهید که ما باور کنیم که شما راست می گویید , باید عمل آنها را نه تنها مجکوم کنید بلکه طرح برخورد و محاصره اقتصادی و نظامی این کشورها را بریزید و عمل هم بکنید.

اگر نمی خواهید این کارها را که من گفتیم بکنید , پس اینهمه ریا کاری و دروغگویی را کنار بگذارید و دم از حمایت از ما نزنید و خود را پشتیبان ما مردم معرفی نکنید . باید کمی انسانیت داشته باشید و از اینهمه نفاق و دورویی خجالت بکشید و از خودتان و از وجدان خودتان شرمگین باشید.

شما شاید نتوانید در برابر بزرگان صهیونیسم - که اقتصاد و سیاست آمریکا را در دست دارند و براحتی گروه حاکمه و صهیونیست معمولا مخفی آمریکا که قدرت اصلی در دست آنهاستمیتوانند شما را ترور کنند و از صفحه سیاست شما و خانواده شما را محو کنند – حرفی بزنید , اما میتوانید در برابر عربستان و بحرین و امارات حرفی بزنید و آنها را محکوم کنید که اینهمه مردم را نکشند اصل و ....بقیه مطلب را با کلیک بر اینجا بخوانید ...

ف- زارع ( سوربن )

تاریخ انتشار در وبلاگ : یکشنبه 21 فروردین 1390

توجه: استفاده از تصویر برای سایتها و وبلاگها بدون انجام تغییر آزاد است؛ کپی برداری از متن با ذکر نام و درج لینک بلامانع میباشد. برای تبادل لینک بعد از برقرای لینک تارنمای ما؛اطلاع دهند تا بررسی شود.