ساری,گاهنوشتهای محمود زارع:در حالی روز گذشته ماشین پراید یکی از شهروندان شهر امیرکلا به سرقت رفت که این ماشین در صد متری پاسگاه نیروی انتظامی پارک بوده است.
به گزارش شمال نیوز علیرغم انعکاس مطلبی در چند ماه قبل تحت عنوان استمداد از فرماندهی نیروی انتظامی استان که در آن در خصوص سرقت هایی از مناطق مختلف این شهر گزارشی عنوان که متاسفانه تا کنون هیچگونه پاسخی نیز دریافت نشده است با خبر شدیم روز گذشته نیز سارقین با جسارت تمام اقدام به سرقت ماشین پراید پارک شده یکی از شهروندان در صد متری پاسگاه نیروی انتظامی نموده اند.
همچنین گزارش های دریافتی حاکیست در طول چند ماهه اخیر چندین سرقت از ساکنین منطقه نیما،فاطری،غفاری در شهر امیرکلا شده که متاسفانه سارقین برخی از مالباختگان علیرغم گذشت چندین ماه از وقوع سرقت هنوزشناسایی نشده اند.
امید است مسئولین نیروی انتظامی این شهر اهتمام بیشتری در شناسایی سارقین و برخورد جدی با آنان داشته و راهکارهای مناسبی برای کمتر نمودن زمینه اینگونه جرائم اتخاذ نمایند .
این خبری بود از سایت شمال نیوز اما در راستای عدم جدیت بعضی از پاسگاهها و مامورین مطلبی را که برای خانواده خودم(فرزندم)اتفاق افتاده است را که حاکی از ....میباشد نقل میکنم خودتان قضاوت کنید.

چند ماه قبل یک نفر راننده مسافرکش فرزندم ویکی دیگر از دوستانش را بدلیل عصبانیت در رانندگی با چاقو مورد حمله قرار داده که کم مانده بود موجب مرگ این دو جوان را فراهم کند! اما شدت جراححدی بود که فک یک نفر سوراخ و فرزندم نیز از چندجا مورد اصابت چاقو قرار گرفت که هنوز آثارش باقیست...بگذریم اما با حضور در بیمارستان و مداوای اولیه رفتیم به پاسگاهی در ساری خیلی سرد برخورد کردند و گفتند بنویسید و بگیرید و بیاورید و ما میفرستیمش دادگاه ! ( خلاصه مذاکره ) . دیدیم آبی گرم نمیشود...با اجیر کردن چند نفر و پرداخت وجه برای شناسایی بالغ بر یکهفته آنها خودرو و فرد مورد نظر را شناسایی و به نیروی انتظامی معرفی نمودند. آنان هم گویا یک مرافهه معمولی باشد پرونده ای با طمانینه درست کردند و شاکیان و متشاکی را بدادگاه معرفی کردند... خود ما چاقو خوردیم ...خود ما پیگیری کردیم...خود ما پیدا کردیم و ... آیا وظیفه پلیس نبود که بتعقیب و شناسایی بپردازد؟! تازه دادگاه هم دیگه ماجرایی دارد که هنوز بعد از بیش 5 ماه هنوز پرونده چاقوکشی معطل مانده است!
با این قاطعیت ؟!!! پلیس و دادگاه دیگر چه جای ترس شروران از چاقوکشی ؟!!!!توجه: استفاده از تصویر برای سایتها و وبلاگها بدون انجام تغییر آزاد است؛ کپی برداری از متن با ذکر نام و درج لینک بلامانع میباشد. برای تبادل لینک بعد از برقرای لینک تارنمای ما؛اطلاع دهند تا بررسی شود.