ساری,گاهنوشتهای محمود زارع:  زنان آنچنانی اکراین: فمینیست‌های اوکراینی با آمدن به پاریس و برهنه کردن پستان‌هایشان مقابل خانه دومینیک استراوس کان، بقول خودشان باصطلاح  از حقوق زنان به ویژه زنان فرانسوی دفاع کردند. آن‌ها  می‌خواهند با همین شیوه به برلوسکونی هم اعتراض کنند. عکسش بده خوب نبود بگذاریم !
ریش و مو مشگل زای استاد موسیقی: شنیدم که استاد محمد رضا لطفی،از اساتید موسیقی سنتی ایران گفت که وزارت ارشاد به خاطر موها وریش بلندش به پوستر کنسرت وی مجوز نمی‌دهد..
امان از این مبلغ میلیاردی در کشور:رئیس کمیته تحقیق و تفحص از تامین اجتماعی مجلس از اختلاس یک هزار میلیارد تومانی در ۱۵۰ شرکت زیرمجموعه سازمان بازنشستگی و شستا خبر داده است و با اشاره به اینکه حجم تخلفات رخ داده بیش از سه هزار میلیارد تومان است، بعضی گفتند بعضی ها نگذاشتند که تحقیقات بشه ! اصل خبر را شنیدم ...این واژه میلیارد گویا برای بعضی ها درست مانند پستهای مدیریتی جاذبه خاص دارد که همه حتی ایمان و آخرت خود را هم برای آن میدهند اونوقت بمای بدبخت و بیچاره میگویند که هی نق میزنی !
چه جنگ باشه و چه جنک نباشه کشتگان کشور کمتر از زمان جنگ نیست:معاون پزشکی و آزمایشگاهی سازمان پزشکی قانونی کشور می گوید روزانه ۱۳ عابر پیاده کشور جان خود را از دست می دهند.
انگل یس ها بدرخت هم رحم نکردند:شهرداری تهران بابت درختان باغ قلهک از سفارت انگلیس به قوه قضاییه شکایت کرد. گویا شهردار تهران دستور ارسال پرونده تخلفات سفارت انگلیس در باغ قلهک به قوه قضائیه را صادر کرده و گفت
: یکی از نمونه رفتارهای بدخواهانه دولت انگلیس را می توان در ماجرای باغ قلهک و وقایعی که این روزها در این باغ در جریان است دید.سفارت انگلیس در تهران سالیان متمادی است که باغ قلهک را به تصرف خود در آورده و این مطالبه هر ایرانی آزاده ای است که از نهادهای مسئول بخواهد اقدام های لازم برای احقاق حقوق مسلم کشور در این زمینه به صورت فعال  پیگیری شود.
توجه: استفاده از تصویر برای سایتها و وبلاگها بدون انجام تغییر آزاد است؛ کپی برداری از متن با ذکر نام و درج لینک بلامانع میباشد. برای تبادل لینک بعد از برقرای لینک تارنمای ما؛اطلاع دهند تا بررسی شود.