ساری,گاهنوشتهای محمود زارع:پورمحمدی رئیس سازمان بازرسی کل کشور در نماز جمعه این هفته ساری : در زندگی حساب و کتاب داشته باشید و چشم بسته نگویید این تجارت را انجام می دهیم، اسلام دین زندگی و کار است....وقتی در جامعه مطرح می شود فلان تخلف و انحراف دیده شده و رهبری در سخنرانی می فرمایند ما اجازه نمی دهیم در کشور خلاف اجرا شود و حتی تعبیر فرمودند بی رحمانه باید با این مسائل برخورد شود ، ما به این می گوییم جامعه سالم ؛ این نشانه سلامت و قدرت نظام ما است و مردم هم استقبال می کنند و می خواهند با فساد مبارزه شود...وظیفه ما مسئولان است که درست و با برنامه عمل کرده و کنترل و مراقبت کنیم و نگذاریم زیردستان مان منحرف شوند و فساد کنند و خودمان را هم بپاییم چون شیطان به کسی رحم نمی کند و فتنه ، آزمایش و انحراف و لغزش متوجه همه ما است.... بی انضباطی سبب شده عده ای

 سوء استفاده گر به خود اجازه دهند این فساد بزرگ را به وجود آورند...نخست باید اجازه تکرار این حوادث را ندهیم و راه جلوگیری از آن ، مراقبت و کنترل است و مدیران مراقبت بیشتری کنند چراکه مردم توقع دارند اجازه ندهیم فساد و خطا تولید شود....درست است که اینها را ( وزراء ... ) مجرم نمی دانیم اما بی تدبیر می دانیم ، باید کنترل می کردند این اتفاقات نیفتد و باید دقت کنیم به این حجم و اندازه دوباره تکرار نشود...باید از بانک ها مراقبت کرد، هرچه ساختمان خوب است ساختمان بانک است ، می خواهیم اقتصادمان را با سود پول بچرخانیم و معلوم است که این مشکل دارد و معلوم است اقتصاد آن طور که باید رشد پیدا نمی کند...افرادی که این تخلف بزرگ را دامن زدند می خواستند بانک تاسیس کنند و با آن بانک همه این موارد را پوشش دهند که خوشبختانه از سال گذشته شناسایی شده و بهار امسال آنها را به بانک مرکزی معرفی کردیم که این بانک در حال تاسیس است و عده ای با رفتار ناصحیح می خواهند این بانک را تاسیس کنند... متوجه شدیم اینها رفتار سالم ندارند و از منابع بانکی و گروه خاص ، می خواهند این بانک را تاسیس کنند... عده ای از متخلفان در این پرونده می خواهند راه فرار را بر خود باز کرده و در حال اتهام زدن به دیگران هستند و به راحتی به هر کسی اتهام می زنند و نباید اجازه دهیم عده ای سوء استفاده کرده و هر کسی را متهم کنند.


توجه: استفاده از تصویر برای سایتها و وبلاگها بدون انجام تغییر آزاد است؛ کپی برداری از متن با ذکر نام و درج لینک بلامانع میباشد. برای تبادل لینک بعد از برقرای لینک تارنمای ما؛اطلاع دهند تا بررسی شود.