ساری,گاهنوشتهای محمود زارع:ترکیه از جمله کشورهایی بود که در ابتدای حرکت داعش بطور موزیانه و ریاکارانه ای هم در شکل گیری بکمک غرب و عربستان و هم بخصوص در حمایت از آن بیشترین کمک را برای هجمه و هجوم آن بمرزهای حرمت خلق الله در شامات و هر کجای دیگر کرده و میکند ولی علیرغم شعارهای متظاهرانه اردوغان و باند عثمانی آن ولی بمتن معارف قرآنی اعتقاد کاملی نداشته و نمی دانستند که حتی در همین دنیا هم خداوند سزای خیانت و نقشه های مزورانه ای که برای دیگران میکشند را هم خواهد داد و بهمین سبب حکومت ترکیه در واقع تمام قد در کنار وهابیون عربستان و غربی های مزوّر ایستاد اما گویا این روزها این حکمت الهی مصداقا برای همین چاه کنان بکار افتاده و خود در ته چاه می افتند و روند ادبار و بدبختی حکومت عثمانی اردوغان شروع شده است. که باید به آنها گفت : "  کَما تَدینُ تُدانُ " بی مناسبت نیست این واقعه تاریخی را که بیادم آمد هم در همین جا ذکر کنم که در واقع بیان حال و روز خود ترکها در این روزها و بخصوص روزهای بعدی است .

سید حسن نصرالله

گویند
روزی مردی پیش حضرت داود علیه السلام آمد و شکایت کرد یانبی الله به خانه رفتم ، دیدم فلانی با زن من زنا می کند!
فرمود :کَما تَدینُ تُدانُ * هر  کاری کردی ، آن گونه خواهی دید. تو با زن فلانی زنا کردی دیگری هم با زن تو این کار را کرد .

ترکها سبب ساز جنایتهای زیادی برای ناموس مردمی بسیار در منطقه ای وسیع بوده اند که در تمامی جنایتهای داعشیان و سنی های تندروی دنباله بنی امیه شریک هستند . دیروز رهبر دلیر و باشرف مقاومت اسلامی لبنان جناب سید حسن نصرالله هم طی سخنانی در
در مراسم فارغ التحصیلی فرزندان شهدا در فرازی بهمین نکته - با ذکر جمله طعنه واری " صبح بخیر " - اشاره داشتند که بخشهایی از سخنان این مرد شریف و عزیز را میخوانیم که البته متن صوتی کامل آنرا که بزبان عربی است از اینجا میتوانید بشنوید و دانلود کنید ( محمود زارع )

* هزینه دادن کشورهایی که داعش را حمایت مالی، شرعی، سیاسی، رسانه‌ای و… کردند آغاز شده است. ما از روز اول گفتیم این تفکر علیه سازندگانش خواهد شورید و بلکه آنان را خواهد بلعید.

* امروز وزیر خارجه‌ی ترکیه می‌گوید داعش تهدیدی علیه امنیت ملی ترکیه است. صبح به خیر! همچنین اف.بی.آی آمریکا تهدید داعش را برای آمریکا جدی‌تر از القاعده می‌داند؛ القاعده‌ی حوادث ۱۱ سپتامبر. با این وجود هنوز داعش برای برخی در لبنان نه تنها تهدید نیست بلکه برادر و انقلابی محسوب می‌شود!

* ایران پس از توافق هسته‌ای بزرگ‌ترین دل‌مشغولی آمریکا در منطقه است. یکی از بزرگ‌ترین نگرانی‌های آن‌ها در مورد کمک‌های ایران به حزب الله است. اما قطعا پافشاری آمریکا بر تروریستی بودن حزب الله هیچ چیز را تغییر نمی‌دهد. مفتخریم که توسط ایالات متحده تحت تعقیب قرار می‌گیریم؛ آمریکایی که قبل و بعد از توافق هسته‌ای شیطان بزرگ خواهند ماند.

* می‌خواهند به اقتصاد لبنان حمله کنند. آمریکا و در پشت پرده اسرائیل و برخی کشورهای عربی اصرار دارند به بعضی از کارآفرینان لبنان صدمه برسانند. متأسفانه حکومت لبنان نیز وظیفه‌ی خود را در محافظت از شهروندانش به انجام نمی‌رساند.

* در جنگ نرم ما دست بالا را داریم چون به واقعیت‌های صادقانه متکی هستیم.

* بیایید از تحولات خارجی دل بکنیم و بدانیم اگر با هم گفت و گو نکنیم کشور نابود می‌شود. متأسفانه طرفی که باید میزبان و متولی گفت و گو باشد به هیچ وجه حاضر به گفت و گو نیست. ما در طرف مقابل کاملا آماده‌ی گفت و گو هستیم.

* در جنگ سی و سه روزه به ما گفتند سلاح مقاومت را تحویل دهید و ما گفتیم شما اول یک دولت مسئولیت پذیر بسازید. امروز ما با دولتی مواجه هستیم که متأسفانه حتی توان جمع‌آوری زباله‌های کشور را هم ندارد. (منبع)


بخوانید :
آنهائیکه خیلی دوستشان دارم (آقا سید نصرالله غیور)
درود بر شرف حزب الله
صهیونیست؛دشمن ترین کل ملت
سید حسن نصرالله و روز قدس
به یمن یمَن آل سعود تحقیر و در پی آن منهزم خواهند شد
سخنان سیدحسن نصرالله درباره امام زمان(عج) + دانلود صوت

مطالب اخیر وبلاگ :
كشف الأسرار و عُدة الأبرار (069)
از حرم بانگ برآرند که اسلام نماند
بیان مظلومیت فاطمه(س) از زبان مولا
كشف الأسرار و عُدة الأبرار (068)
كشف الأسرار و عُدة الأبرار (067)
قصاص دوستی جان است !
شریف ترین از نظر امام حسین (ع)
كشف الأسرار و عُدة الأبرار (066)
كشف الأسرار و عُدة الأبرار (065)
ولی این بار می باید !
كشف الأسرار و عُدة الأبرار (064)
كشف الأسرار و عُدة الأبرار (063)
وقایع زمان ظهور(آتش در حجاز)
كشف الأسرار و عُدة الأبرار (062)
كشف الأسرار و عُدة الأبرار (061)
پیامبرتان اینگونه بود
سخنان سیدحسن نصرالله درباره امام زمان(عج) + دانلود صوت
كشف الأسرار و عُدة الأبرار (060)
كشف الأسرار و عُدة الأبرار (059)
كشف الأسرار و عُدة الأبرار (058)
روایت مولا علی(ع) از زمان ظهور
كشف الأسرار و عُدة الأبرار (057)
قبله های خلق !
یاران امام زمان اهل کجا هستند؟!
كشف الأسرار و عُدة الأبرار (056)
سید حسن نصرالله و یمن
به یمن یمَن آل سعود تحقیر و در پی آن منهزم خواهند شد
كشف الأسرار و عُدة الأبرار (055)
كشف الأسرار و عُدة الأبرار (054)
كشف الأسرار و عُدة الأبرار (053)
كشف الأسرار و عُدة الأبرار (052)
كشف الأسرار و عُدة الأبرار (051)
كشف الأسرار و عُدة الأبرار (050)
منظور از رب المشرقین و رب المغربین در قرآن
كشف الأسرار و عُدة الأبرار (049)
كشف الأسرار و عُدة الأبرار (048)
آزمون سخت دوستی خلیل الله
كشف الأسرار و عُدة الأبرار (047)
كشف الأسرار و عُدة الأبرار (046)
كشف الأسرار و عُدة الأبرار (045)
كشف الأسرار و عُدة الأبرار (044)
كشف الأسرار و عُدة الأبرار (043)
كشف الأسرار و عُدة الأبرار (042)
مسلمانی ز سلمان جوی و ...
نصایح مولا علی(ع) به پیرمرد شامی
كشف الأسرار و عُدة الأبرار (041)
كشف الأسرار و عُدة الأبرار (040)
شرح بیتی از سنایی ( لاهیجی‏ )
كشف الأسرار و عُدة الأبرار (039)
كشف الأسرار و عُدة الأبرار (038)توجه: استفاده از تصویر برای سایتها و وبلاگها بدون انجام تغییر آزاد است؛ کپی برداری از متن با ذکر نام و درج لینک بلامانع میباشد. برای تبادل لینک بعد از برقرای لینک تارنمای ما؛اطلاع دهند تا بررسی شود.