ساری , گاهنوشتهای محمود زارع : نامردان مسلح وابسته به وهابیون منحرف و سررشته گرفته از عربستانعلی جواد احمد پادشاهی و سلطنتی ضد اسلامی هفت مسلمان شیعه را در منطقه عشایری شمال غربی کشور کشته اند.قربانیان چندین عضو یک خانواده بوده و مهاجمان کورباطن روز پنحشنبه به خودرو آنان در کورام شبیخون زدند. مسئولیت حمله را تاکنون بطور رسمی کسی برعهده نگرفته است ولی مقام های محلی می گویند به گمان آنان این حادثه یک هجوم فرقه ای علیه شیعیان بوده است.

منابع خبری غربی گزارش دادند که روز چهارشنبه، ۱۰ تن در کویته مرکز استان بلوچستان در جنوب غربی پاکستان کشته شدند. حادثه زمانی روی داد که یک بمب گذار انتحاری به صدها نفر هنگامی که از یک مسجد متعلق به شیعیان خارج می شدند حمله کرد. در یک اقدام دیگر وهابیون منحرف و جانی و کثیف در بحرین ,نیروهای امنیتی بحرین در درگیری با معترضین در روز عید سعید فطر "علی جواد احمد" نوجوان 14 ساله بحرینی را به شهادت رساندند.نیروهای امنیتی برای متفرق کردن معترضین که تعداد آنها بسیار اندک بود از خشونت بیش از حد استفاده کرد به طوری که به جای شلیک گاز اشک آور در هوا، آنها را مستقیما به مردم شلیک می کرد و در واقع از گاز اشک آور به عنوان سلاح استفاده می کرد


توجه: استفاده از تصویر برای سایتها و وبلاگها بدون انجام تغییر آزاد است؛ کپی برداری از متن با ذکر نام و درج لینک بلامانع میباشد. برای تبادل لینک بعد از برقرای لینک تارنمای ما؛اطلاع دهند تا بررسی شود.