ساری,گاهنوشتهای محمود زارع:آیت‌الله ناصر مکارم‌شیرازی گفت: امروز و در شرایط فعلی مردم از تورم و گرانی ناراحتند، چرا که روزانه بیش از دو هزار نامه و پیامک به دفتر ما ارسال می‌شود که همه از مشکلات موجود در کشور ابراز گلایه و شکایت دارند. این مرجع تقلید در قم، صبح امروز در خطبه‌های نماز عید فطر در حرم حضرت معصومه(س) قم، گفت: درست است که در سایه نظام جمهوری اسلامی پیشرفت‌های زیادی در زمینه‌های مختلف علمی، صنعتی، عمران و آبادانی و ... برای کشور حاصل شده است، اما در عین حال یک عده‌ای می‌خواهند پیشرفت‌های مملکت در سی سال گذشته را به نام خود ثبت کنند، در حالی که باید بدانند که این دست‌آوردهای امروز کشور، حاصل سی سال تلاش است.

ایشان با بیان این که امروز و در شرایط فعلی مردم از تورم و گرانی ناراحتند، گفت: بنده در این خصوص به آمارهایی ” روزانه بیش از دو هزار نامه و پیامک از طریق مردم به دفتر ما ارسال می‌شود، که اکثر آن‌ها از وضع موجود کشور ابزار گلایه و شکایت دارند. “ که گاه و بی‌گاه به مردم ارائه می‌شود کار ندارم، بلکه من به نامه‌هایی که به صورت روزانه از طریق مردم به دفتر ما ارسال می‌شود نگاه می‌کنم. وی گفت: برای مثال در برخی از این نامه‌ها برخی از کسانی که بیمارانی خاص در خانواده خود دارند، ابراز گلایه و شکایت می‌کنند که چرا باید برای تزریق یک آمپول بیش از  200 هزار تومان هزینه پرداخت کنیم؟ (پایگاه خبری نیوسیک)


توجه: استفاده از تصویر برای سایتها و وبلاگها بدون انجام تغییر آزاد است؛ کپی برداری از متن با ذکر نام و درج لینک بلامانع میباشد. برای تبادل لینک بعد از برقرای لینک تارنمای ما؛اطلاع دهند تا بررسی شود.