ساری گاهنوشتهای محمود زارع : شما را بخدا این چهره ها و خطهای جبین این حروم هلشتی ها سخنی نمیگن ؟! ساده نباشیم در هر مراجعه در هر خواستن و خواستار و خواستگاری کمی هم از این زاویه فقط نگاه کنید نه انکه زود قضاوت کنیم... در خبرها خوانده بودم که این ع نفر روس حرامی به یک دانشجوی مالزیایی دو نیم ساعت تجاوز کرده و از صحنه ها هم فیلم گرفتند... خبر گرچه نو نبود ولی تکاندهنده است وحشی گری قرن جدید و بی توجهی به مرام و مسلکی که خداوند رحمن و رحیم و حکیم برای ابناء بشر وضع نموده عاقبتی جز همین روحیات حیوانی و ترویج آنها ندارد. ما و شما هم نباید بصرف مسلمانی خویش چون در معرض چنین امتحانهایی واقع نشده ایم فقط اظهار نفرت و تاسف کنیم ولی .. حیف در جامعه مسلمونی ما هر روز دور و بر ما پر شده از آمار و ارقامهایی واقعا وحشتناک ! یکی از آنها همین اختلالات در مسائل مربوط به جوانان  و عمده ترین نیازهای تنانی آنان بمقتضای سن ! آمار طلاق بدلائلی که بعضا مخفی و خودسانسوری میشود بالا رفته است . بیکاری در پش خنده های کریه آقای رئیس و وکیل و وزیرش پنهان شده و بدبختی پشت بدبختی ! بخدا بیکاری و عدم صداقت آقایون با مردم و خدای مردم جامعه جوان که بکنار جامعه میانسال ما را هم دچار بد مخمصه هایی نموده است. سیاه نمایی نمیکنم اما هر روز اخباری موثق روزانه و لحظه ای میشنوم و حتی بیشتر هم می بینم که میانسالان ما هم هیچ رحمی به ایمان و اعتقاد نداشته خود نکرده و دریده شخصیت شده و زنجیر غرائض پاره کرده و سر در کار فساد و فحشاء در زمین اند. تعدادی از پرسنل بازنشسته را می شناسم که عقده های سرکوفته دورانهای نوجوانی و جوانی را به بدترین شکل ممکن در انحرافات اخلاقی دارند بروز میدهند و همه میدانیم که علت چیست .

یک رفتاری اگر از زاویه بیکاری شروع شود بقیه آحاد جامعه حتی غیر بیکار را هم آلوده میکند . آلوده شدن همانا و فرصتهای خودسازی از دست دادن هم همانا . رشوه , انحرافات جنسی , تهمت و غیبت و بدخواهی و بی اعتمادی دیگر به اوج خود رسیده است . بصرف مشاهده  و ملاحظه چند جوان پاک ضمیری که بعدها معلوم نیست اینان نیز وقتی نظارتهای همگانی از روی آنها برداشته شود بعدها به چه سرنوشتی دچار میشوند خیلی نباید ما را خوشحال کند و منکر همه انحرافات شویم و راضی از جوانان و آحاد مردم. در مسائل اخلاقی نباید حرف سیاسی زد و با موضع سیاسی به تحلیل آن نشست. من گاهی بذهنم میزند که همان فاجعه اندلس برای جامعه ما بنوعی تکرا میشود و اینبار تنها دشمن خارجی مقصر صرف نیست بی اعتمادی آحاد مردم در ضمیرشان نه ضرورتا در حرفهایشان به بسیاری از مدیران و دستگاهها باعث چنین وضعیتی شده است لاپوشانی همیشه کار درستی نیست ! تداعی مرا از یک خبر به این جاها کشاند. وقتی مداح چرندگوی ارضی آنهمه افتضاح ببار می آورد و عفتی در کلامش ندارد دیگر جوان ما که وقتی به شور مذهبی بها میداد گاهی سی دی همین مداح مزخرف را گوش میداد در برابر چنین عمل مزخرفی از ایشان ما چه بگوییم جز اینکه پسر این یارو اصلا از اول هم اهل هیچ چیز نبوده و در جهالتش همین بس که پس از سفید شده موی سر و صورت گند زده است تو این را باور نکن و مکتب مساوری با منثور ارزی نیست ولی چه فایده ..؟!!!!
... خبر دیگر البته آشکار اینکه .... فیلم دو دختر همجنس‌باز ایرانی اکران شد! این فیلم که ضد‌ارزش‌های اسلامی و خلاف قوانین اسلامی و فرهنگ جامعه ایرانی‌ست از روابط غیراخلاقی بین دو دختر نوجوان را روایت می‌کند که در پارتی‌هایی با مشروب، رقص و موسیقی‌های تند شرکت می‌کنند......
 محمود زارع ( سحر ماه مبارک رمضان 4 شهریور 90 ساری )بخونید:
حرمت پدر و مادر از نظر معصومین(ع)
تفسیر آل عمران.كشف الأسرار و عُدة الأبرار (138)
تفسیر آل عمران.كشف الأسرار و عُدة الأبرار (137)
تقوا , همبستگی و اعتصام بحبل الله
كسی را به افراط مَسِتای ...
پدر و مادر در بیان معصومین (ع)
الهی گفتی مکن و بر آن داشتی
احساس مالکیت و موفقیت
سید حسن نصرالله و مسئولیت پذیری
بعد از خدا بلافاصله پدر و مادر !
برگه مرگ !
ارزش اولیاء در کلام اولیای خدا
آنسوی چهره ها ( 01 )
شب وصال (شجریان) + دانلود
یاد ایام شجریان + دانلود
در خیال (شجریان)+دانلود
کجا روند که یار از تو خوبتر گیرند !
گفتگو آیین درویشی نبود
جانا به غریبستان چندین به چه می‌مانی
ارزش پدر و مادر در نزد اولیای خدا
خدا رحیم است
احترام به پدر و مادر
امروز دیدم یار را آن رونق هر کار را
غم غفلت + دانلود
دل حرم خداست ...
نوحه لری ای روله (رضا نقاش)+دانلود
(خطورات) خدا می بیند و ...
ناموزونی !
نوحه لری ای کفتر قشنگم (رضا نقاش)+دانلود
زایش و نگهداری داعش !
رضای خدا یا رضایت خلق
بی تشویش مرگ
نوحه لری افق غرق خونه (رضا نقاش)+دانلود
خوشا بحال زدایندگان غم و غصه
دام خال روی ( تک بیتی )
نوحه لری عاشق و مبتلا منم (رضا نقاش)+دانلود
مکافات عمل (انتقام از قاتل پدر)
مهلت به تنگدست موجب اجابت دعا
نوحه لری گلم رنگ اناره (رضا نقاش)+دانلود
هرگز آرزوى مرگ مكن !
بخشنده ‌ترین مردم کیست ؟
مکافات عمل (شهادت دو کبک)
مه من نقاب بگشا ز جمال کبریایی
خداوند با ظلم و ظالم چه میکند ؟!
رحم کن تا خدا و طبیعت بتو رحم کند
رازپوشی و سعادت و شقاوت
زبان سیاست و سیاست زبان
(خطورات) تنظیم روابط در عناصر قرآنی
THE FAREWELL PILGRIMAGE
گوهر و خرمهره در یک سلک جولان میکنند
توجه: استفاده از تصویر برای سایتها و وبلاگها بدون انجام تغییر آزاد است؛ کپی برداری از متن با ذکر نام و درج لینک بلامانع میباشد. برای تبادل لینک بعد از برقرای لینک تارنمای ما؛اطلاع دهند تا بررسی شود.