امین معصومیتوضیح: مطلبی درباره دوست شهیدم آقا میرهادی خوشنویس عزیز که در وبلاگ جناب امین آقای معصومی بود را در این پست منتشر میکنم و توصیه میکنم دوستانی که علاقمند به پیگیری مسائل مربوط به شهدای مظلوم دفاع مقدس ما میباشند حتما درباره این شهید معزز بیشتر بدانند ! از دوست جوان و خوش طینت ما جناب امین معصومی هم باید تشکر کرد ( محمود

خدایا! به تو شکایت می آورم از کسانی که خود را مسلمان می دانند لکن همانند کوفیان امام را نمی شناسند
خدایا! به تو شکایت می کنم از کسانی که خود را مسلمان تصور می کنند در حالی که ذره ای از ثواب و پاداش و وعده داده شده تو را باور ندارند

شهید میرهادی خوشنویس

 خدایا شکایت می کنم از کسانی که قرآن، کتاب پاک تو را می خوانند اما به گفته هایش اعتماد نمی کنند.
 قرآن تو را تلاوت می کنند اما حق و باطل را جدا نمی کنند.
 قرآن را می شنوند لکن به جان و گوش نمی کنند و آیات قرآن را نازل می فروشند . . . خدایا کمکم کن با زبانم حق بگویم به آنان بفهمانم اگر شد.


 خدایا کمک کن با اعمالم و یا با خونم بر روح و جانها بنویسم : «ولا تحسبن الذین قتلوا فی سبیل اللّه امواتا بل احیاء عند ربهم یرزقون» . . . خدایا اگر به عمل پاداشم می دهی به من عملی روزی کن که شهادت در راه تو باشد.
خدایا اگر به فضل و کرمت با این بنده گناهکار رفتار می کنی و به این فقیر در گاهت می بخشی به دعا می گویم خدایا خدایا تا انقلاب مهدی خمینی را نگه دار.

خدایا دلها را تو هدایت می کنی تو بندگانت را به صلاح رستگاری می خوانی لکن این دل های بیمار ماست که عظمت تو را نمی بینند . . .
خدایا من بنده ای کوچکم و در برابر تو هیچ حتی لایق کلامی در این گونه نیستم اما خود گفتی با من باشید با من سخن بگویید و با دوستان من باشید.
خدایا تو می دانی ما جنگ می کنیم تا دوباره به رشته گسستة ولایت برسیم تا دوباره به مقابر نور متصل شویم. تا دوباره از طریق ستاره های فروزندة ولایت به قرب تو برسیم.
خدایا جنگ ما علیه آنان است که ما را از دوستی دور کرده اند.
خدایا ما را در نبرد همراه امام زمانت قرار بده.
خدایا آنان را که نا آگاهانه با منافقان یکی می شوند خدایا دل آن را هدایت کن.
....
بقیه را در اینجا یعنی گاهنوشته های دوست گرانقدرم جناب امین آقای معصومی بخوانید :
http://forsatt.mihanblog.com/post/65مطالب مرتبط:
دفاع مقدس (نفسهای خسته)
کمی هم از شرافت ؛ ...ضمنا آقا سید محمود هم رفت !
خاطرات دفاع
گالری شخصی(جبهه) 01
دفاع مقدس (میهن دوستان اصل )
دفاع مقدس (دستان مردانه)
وارثان راستین دفاع مقدس
مطالب اخیر وبلاگ:

توجه: استفاده از تصویر برای سایتها و وبلاگها بدون انجام تغییر آزاد است؛ کپی برداری از متن با ذکر نام و درج لینک بلامانع میباشد. برای تبادل لینک بعد از برقرای لینک تارنمای ما؛اطلاع دهند تا بررسی شود.