زیاده خواهی تهرانی های .. !
ساری (گاهنوشتهای محمود زارع) این روزها علیرغم تمامی مشکلاتی را که مردم دارند و اغلب آنها از طریق ...تهران .. و بدلیل بی لیاقتی های بسیاری از مسئولین مرکز نشین دامن مردم سراسر کشور را بخصوص مازندران زیبا و عزیز را که ملک جاودان سرسبزی است که سندش را خداوند متعال به آباأ و اجداد ما بعنایت و هدیت داده است , گرفته است توهینی خاص و دست درازی بیشرمانه به مرزهای سرسبز مازندران در حوزه شهرستان آمل با نصب تابلویی با عنوان " به شهر کهن دماوند خوش آمدید" در گردنه امازاده هاشم صورت گرفته است.

 این بی عرضگی و بی لیاقتی و بی تعصبی تمامی مدیران مازندرانی های ریز درشت هست که بدون عکس العمل اجازه دهند چنین توهینی بمردم این خطه اهل بیت دوست روا دارند! یک عمر جر و جکهای سخیف لایق خودشان را به ترکها و گیلانی ها بتمسخر و توهین و تحقیر گفتند , کسی جدی نگرفت دهها و بلکه صدهها رشته از خرده فرهنگهای زشت را در جاجای این مملکت رواج دادند کسی دم برنیاورد.... حالا هم دست درازی کردند به خانه مردم که چی ؟! اصل این اقدام قبل از آنکه دزدی آشکار مرزها باشد یک توهین آشکار بمردم مازندران است ! تعدادی از همین برو بچه های جاده هراز که دوستان و آشنایان ما در منطقه و آمل بودند حساس شده اند که اگر مسئولین مازندرانی جدی برخورد نکنند ما راه عبور و مرور تهرانی ها را می بندیم! اگر قرار باشد که حالا اینگونه مرز مشخص کنیم پس باید بدلائل منطقی تری خود دماوند را نیز جزء مازندران بدانیم چرا که هم زبان محلی و هم روابط قومی و خویشی و هم تعاملات تاریخی مردم دماوند با مازنی ها بسی بیش از تهرانی ها بوده است ... شایسته است نمایندگان مردم در مجلس بطور جدی به این مساله تا جایی که اقدام کنندگان چنین جسارتی زبان بعذرخواهی از تمامی مردم مازندارن نگشایند حساس بوده و بقول قدیمی های ما جنگ اول به از صلح آخر است !


توجه: استفاده از تصویر برای سایتها و وبلاگها بدون انجام تغییر آزاد است؛ کپی برداری از متن با ذکر نام و درج لینک بلامانع میباشد. برای تبادل لینک بعد از برقرای لینک تارنمای ما؛اطلاع دهند تا بررسی شود.