بنام خدای محمد ( ص ) و بنام آفریدگار عیسی مسیح (ع)
...آقای اوبا ما ! لطفا دروغ و ریاکاری را بس کن .
بنوشته وبلاگ ساری ( گاهنوشتهای محمود زارع ) ... ما انکار نمیکنیم که ایالات متحده آمریکا امروزه جزء بزرگترین کشورها با قدرت عظیم نظامی و اقتصادی است . و میدانیم که اغلب روسای کشورها بخصوص شیوخ عربی جز بتمنای کارگشایی و ایضا اعلام و تجدید چاکری بحضور نمیرسند . اما عجیب است که در نگاهی بتاریخ و سرنوشت ابرقدرت گذشته ایران – مثلا دولت ساسانی – چه وجه تشابهی وجود دارد بدانگونه همین عربان به درگاه امپراطوری ایران جز برای اظهار اخلاصمندی و اعلام نوکری و تجدید اطاعت نمی آمدند و بقول بزرگان مورخ ما می آمدند تا تنها گشادکار خویش را طلب کنند. .... و این را بدان که ابرقدرتها را نیز پایانی است و در تسریع این پایان تنها ظلم و نفاق است که عامل اصلی است.همان کاری که دولت و دولتمردان شما در پیش گرفته اند.... (1)آقای اوبا ما ! لطفا دروغ و ریاکاری را بس کن .
خانم کلینتون ! اینقدر زیاد ریاکار نباشید , زیرا دروغگویی شما بر همه مردم , حتی مردم عادی و بیسواد , هم آشکار شده است.
شما آمریکایی ها , دیدید که رژیم تروریست پرور و جنایتکار و ضد دمکراتیک عربستان , با لشگرکشی به بحرین , مردم آن کشور را , از زن و مرد , از کوچک و بزرگ , بخاک و خون کشید و کشت , ولی شما به آنها حق می دهید , ولی ما مردم ایران که آنرا محکوم میکنیم , متهم به دخالت در بحرین میکنید!

مردم بحرین دمکراسی میخواهند و شما میدانید که ضد دمکراتیک ترین دولتها , همین دولتهای عربی مانند عربستان و بحرین و امارات متحده عربی هستند , اما شما از آنها بی دریغ و بطور همیشگی دارید حمایت میکنید. شما ریاکارید و ما از ریاکار نفرت داریم . چقدر بی آبرو هستید که علیرغم اینهمه تضاد در رفتار و گفتار باز خود را حامی و پشتیبان ما مردم ایران می دانید !

آقای اوبا حتی بچه های کوچک ما , شما را به تمسخر نگاه میکنند . و خنده آور است که شما از جنایتکارترین دولتها حمایت می کنید و بخصوص از دولت بحرین و عربستان , که دارند مردم و بچه ها را قتل و عام میکنند , آنوقت شما خود را حامی مردم میدانید . ما مردم ایران شاید با بسیاری از اعمال دولت احمدی نژاد مشکلاتی را داشته باشیم ؛ ولی شما را نباید این مسائل باشتباه بیاندازد که نتیجه بگیرید که ؛ پس مردم ایران به آمریکا و آمریکاییان اعتماد دارند !

آقای اوبا ما از شما و دولت شما و بخصوص از وزیر خارجه شما , نفرت داریم و اصلا باور نمی کنیم که شما راستگو هستید . اگر راستگو هستید دولت عربستان را دولت بحرین را دولت امارات را محکوم کنید و جلوی آنها را بگیرید . و شما می دانید که این دولتها نوکر شما هستند و حرف شما را می پذیرند , اگر میخواهید که ما باور کنیم که شما راست می گویید , باید عمل آنها را نه تنها مجکوم کنید بلکه طرح برخورد و محاصره اقتصادی و نظامی این کشورها را بریزید و عمل هم بکنید.

اگر نمی خواهید این کارها را که من گفتیم بکنید , پس اینهمه ریا کاری و دروغگویی را کنار بگذارید و دم از حمایت از ما نزنید و خود را پشتیبان ما مردم معرفی نکنید . باید کمی انسانیت داشته باشید و از اینهمه نفاق و دورویی خجالت بکشید و از خودتان و از وجدان خودتان شرمگین باشید.

شما شاید نتوانید در برابر بزرگان صهیونیسم - که اقتصاد و سیاست آمریکا را در دست دارند و براحتی گروه حاکمه و صهیونیست معمولا مخفی آمریکا که قدرت اصلی در دست آنهاستمیتوانند شما را ترور کنند و از صفحه سیاست شما و خانواده شما را محو کنند – حرفی بزنید , اما میتوانید در برابر عربستان و بحرین و امارات حرفی بزنید و آنها را محکوم کنید که اینهمه مردم را نکشند.

آقای اوباما ! من نه مسئولیتی در دولت ایران دارم و نه چندان دل خوشی از احمدی نژاد , می بینید که برای دفاع از دولت ایران نیست که دارم این حرفها را میزنم , اما بعنوان یک انسان آزاده می بینم که شما چقدر ریاکارید و وزیر خارجه شما چقدر دروغگو و مکار است که نه تنها چشم خود را بر جنایت سران بحرین و عربستان می بندد بلکه در یک عقب نشینی معنی دار سیاسی از جنایت بحرین و عربستان حمایت هم میکند.

آقای اوباما ! من هم سن و سال دختر شما هستم . آن اوایل که شما رئیس جمهور شدید , چون سن زیادی نداشتم و زیاد سواد و قدرت تحلیل نداشتم , فکر میکردم که شاید شما یک کاری بکنید که دیگر آمریکا اینقدر ظلم و ستم نکند . خیلی خوشحال بودم که اسم شما حسین است و احساس میکردم که حداقل مانع ظلم و ستمهایی میشوید که جنایتکاران مناطق مختلف جهان , با نام آمریکا و با حمایت آمریکا , دارند مردم و زن و بچه های کوچک مردم را بقتل میرسانند . راستش احساس میکردم که یکی از طبقه ما بریاست یک کشور بزرگی مانند آمریکا رسیده است و شاید اوضاع و احوال جهان کمی تغییر بکند .اما چقدر زود فهمیدم که اشتباه میکردم و فهمیدم که آمریکا کشوری نیست که دیگر بخواهد حمایت و پشتیبانی خود را از آدم کشها بردارد. همینکه شما حامی  کشورهایی مانند عربستان و بحرین و امارات و اردن و ... که اصلا دمکراتیک اداره نمیشوند هستید و همینکه شما خود را دوست شاه فهد و شاه سلطان خلیفه و شاه و شاهک های کثیف عربی میدانید , خود دلیل و سندی است بر بی اعتباری شما و بی اعتباری دولت شما و حرفهای شما .

آقای اوباما ! شما اگر بخدا اعتقاد دارید , باید بشما توصیه کنم که از این فرصتی که خداوند بشما داده – و میدانم که دیگر تکرار شدنی نیست بخصوص برای شما – حداقل این استفاده را بکنید که , نگذارید به این روشنی دولتهای پست و کوچک و حقیری مانند بحرین و عربستان و امارات , اینهمه جنایت کرده و آدم بکشند . بشما توصیه میکنم که از آینده خود و خانواده خود بترسید و بدانید که خداوند ناظر بر اعمال شماست و تمام این بلاهایی را که با مجوز یا با سکوت شما و یا با تایید ضمنی شما , این سلطانها و پادشاهان جنایتکار و حرامخوار و ضد مردمی , منطقه خاورمیانه , میکنند , روزی بر سر شما و خانواده شما دیگرانی را خدا مامور میکند که بیاورند . از خداوند بزرگ میخواهم در این سال نو و جدید هر چه بیشتر و بهتر چهره همه جنایتکاران و حامیان جنایتکار را روشنتر کند و می بینید که خداوند بر خلاف رای و نظر شما الحمدلله آرام آرام مردم منطقه خاور میانه بلکه تمام مردم روی زمین را میخواهد آماده قیام امام زمان (عج) نماید .(لینک مطلب... http://bahoo.blogfa.com/post-151.aspx

پاورقی:
(1) . چند روز قبل بمناسبت سخنانی که مقامات آمریکایی بخصوص درباره مردم ایران گفته بودند و برای نشان دادن عمق ریاکاری و نفاق آنان و بویژه در دودوزه بازیهای سیاسی با آنهمه استاندارهای دوگانه درباره مسائل مهم و اسایسی حقوق مردم و دموکراسی و حرمت انسانها و امثالهم , ...مقاله ای را نوشته بودم که قصد داشتم با ترجمه برای انتشار در وب و تحت عنوان نامه ای برای رئیس جمهور آمریکا قرار دهم ولی بعدا پشیمان شدم و از خیرش گذشتم و احساس کردم که حتی اگر بنوعی بگوش امثال ایشان هم برسد اثری نخواهد داشت . ... اصل این مقاله چندین صفحه بوده که ما با حذف بخشهایی از آن خلاصه آنرا در اینجا قرار میدهیم علت سکته هایی که در بین مطالب قرار داشته بهمین موضوضوع برمیگرد. شاید کل مقاله ( نامه ) را در اینجا یا در پستی دیگر قرار دهیم. همچنین ما تنها از طریق ترجمه گر گوگل قصد ترجمه آنرا داشته که احتمالا در این برگردان باید بسیاری اشکال وجود داشته باشد. ( بخش لاتین آن بعدا قرار داده میشود.)
ارسال در تاریخ چهارشنبه دهم فروردین 1390 توسط فاطمه زارع و با ویرایش کامل محمود زارع

توجه شود که :
1- این مقاله قبلا در بلاگفا نوشته شده بود که علیرضا شیرازی وبلاگ ما را مسدود کرد تنها بخاطر اینکه پیام نوشتیم که چرا قالب وبلاگ ما را بی اجازه عوض کردی و تمام امکانات ما را حذف کردی  و بهمین دلیل مجبور شدیم تمام مطالب آنرا بدینجا انتقال بدیم
2- آمار هم از ادامه بازدید همان قبل میباشد و تنها عکسها را نتوانستم انتقال دهمتوجه: استفاده از تصویر برای سایتها و وبلاگها بدون انجام تغییر آزاد است؛ کپی برداری از متن با ذکر نام و درج لینک بلامانع میباشد. برای تبادل لینک بعد از برقرای لینک تارنمای ما؛اطلاع دهند تا بررسی شود.