ساری,گاهنوشته های محمود زارع

موضوع پرونده هسته ای با لجاجت چند کشورغربی برای ایران حیثیتی شده است.
محمود زارعساری,گاهنوشتهای محمود زارع:احساس میشود که علیرغم بسیاری از مخالفتهایی که بسیاری از مردم از بسیاری از اقدامات دولت دارند اما در برابر موضوع هسته ای بقاطعیت میتوانیم بگوئیم که قاطبه مردم حتی همان گروه از مردمی که دولت را قبول ندارند از مواضع ایران پشتیبانی میکنند.

بنظر میرسد که تنها بیگانه پرستان و خائنین به مردم ایران – دانسته یا نادانسته – خود را با مواضع غربی ها هماهنگ میکنند که البته نباید آنها را بحساب آورد .

من بسیار نسبت به این موضوع حساس بودم و بررسی های گسترده ای را بخصوص در بین مخالفین دولت احمدی نژاد نموده ام که بالای 95 درصد از این گروه بنوعی با مواضع ایران – مواضع دولت – هماهنگی و اقبال نشان میدهند و این اشتباه استراتژیک غربی هاست که در خصوص این پرونده خود را با دولت سرشاخ نموده اند .


من حتی بیشتر میتوانم بگویم که بسیاری از مردم وقتی کار را تا اینجاها دیدند و بویژه هنگامیکه دولت صهیونیستی با پروژه هسته ای ایران مخالفت میکند و بحث حمله را مطرح میکند حتی معتقدند که باید ایران هم برنامه نظامی را برای بازدارندگی در پیش بگیرد.

یکی از مقصرین اصلی پرونده هسته ای ایران که کار را به این بن بست رسانده است باید بگویم بی کفایتی شخص البرادعی و بخصوص غرض داشتن وی و بعضی از دستیارانش در خصوص موضوع و دوپهلو نظر دادن های وی بوده است.

خلاصه ما بشدت از مواضع دولت در خصوص موضوع هسته ای ایران پشتیبانی میکنیم و راضی نیستیم که مسئولین مربوطه حتی ذره ای از حق و حقوق مردم ایران کوتاه بیاید و اجازه ندارند که نسبت به حق مردم معامله نمایند.

سوره 23 آیه 20    :   و از طور سینا درختى برمى ‏آید كه روغن و نان خورشى براى خورندگان است ! . "

نوشته شده در ۱۴ آذر ۱۳۸۸ 
 محمود زارع
 www.mzare.ir

مطالب مرتبط :
... بررسی اثرات اقتصادی انرژی هسته ای
...


توجه: استفاده از تصویر برای سایتها و وبلاگها بدون انجام تغییر آزاد است؛ کپی برداری از متن با ذکر نام و درج لینک بلامانع میباشد. برای تبادل لینک بعد از برقرای لینک تارنمای ما؛اطلاع دهند تا بررسی شود.